З нагоди 25-річчя Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ закладено капсулу часу на території Сумського Центру первинної професійної підготовки «Академія поліції». Капсулу буде відкрито через 25 років 23 лютого 2045 року. З побажаннями та настановами до майбутніх поколінь, які будуть працювати та навчатися у Сумській філії, звернулись курсанти, студенти й працівники закладу освіти.

У заході закладання капсули часу взяли участь перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Сергій Бортник, директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області, підполковник поліції Ігор Поладич та колектив філії.

Сумська філія ХНУВС