Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Михайло Овчинников провів заняття з української мови на підготовчих курсах Харківського національного університету внутрішніх справ.

Доуніверситетська навчальна підготовка абітурієнтів у ХНУВС проводиться з метою надання освітньої допомоги в освоєнні та вдосконаленні знань з предметів зовнішнього незалежного оцінювання, необхідних для вступу до закладу вищої освіти. Основними видами навчальної роботи з української мови на підготовчому відділенні є виклад лекційного матеріалу, виконання імітаційних вправ, аналіз завдань ЗНО минулих років, проведення проміжного та підсумкового контролю.

Консультативна та методична допомога на підготовчих курсах майбутнім курсантам і студентам надає додаткові можливості для самореалізації, а також сприяє психологічній адаптації до університету.