Доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Євгенія Ананьєва, Ірина Василько, Наталія Максименко та представники факультету № 6 (права та масових комунікацій) Олександр Шульгін, Дар’я Балаш та Тетяна Хворост відвідали Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 62 для проведення профорієнтаційної роботи.

Під час спілкування з учнями 10-х класів, представники факультету провели бесіди на тему «Вступ на навчання до ХНУВС», під час яких ознайомили молодь зі спеціальностями, умовами навчання, матеріально-технічною базою університету,  правилами прийому, організацією побуту та дозвілля студентів.

Євгенія Ананьєва прочитала учням лекцію на тему «Права людини» у межах «Тижня права».

Дар’я Балаш та Тетяна Хворост продемонстрували роботу експерта-криміналіста та провели тренінг з правил поведінки в екстремальних умовах.

Школярі із зацікавленістю прослухали інформацію та отримали рекламні матеріали з корисною інформацією про заклад вищої освіти.