Декан факультету № 6 Оксана Брусакова презентувала початок тренінгів British Council Ukraine в партнерстві з БО «БФ Добробут України» за програмою «Активні громадяни».

Для участі у тренінгу проводився відбір студентів з активною громадянською позицією, яким не байдужа доля власного міста та країни. Протягом трьох навчальних днів учасники тренінгу матимуть можливість отримати поглиблені знання з міжкультурного діалогу, соціального розвитку, дізнатися що таке «проєкт соціальної дії» та здобути навички проектного менеджменту для реалізації.

Після завершення тренінгу всі учасники отримають сертифікати міжнародного зразка від Британської Ради. Найактивніші учасники зможуть отримати фінансову підтримку для втілення власного проєкту в життя.