Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету Дмитро Швець  вручив ювілейну відзнаку «25 років Сумській філії ХНУВС» ректорам університету попередніх років Олександру Бандурці (1992–2003, 2010–2012 рр.), Сергію Гусарову (2012–2015 рр.) й проректорам вишу Михайлу Бурдіну та Леоніду Могілевському.

Ректор також вручив атестат професора по кафедрі кримінального процесу, криміналістики та експертології доктору юридичних наук Михайлу Щербаковському.

Дипломом за активну участь у Національному конкурсі наукових робіт «Громадське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії», в підтримку студентських громад переміщених закладів вищої освіти України відзначено викладача кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Юлію Заболотну.