У навчальному центрі Національної академії Національної гвардії України пройшло інструкторсько-методичне заняття з офіцерами вогневої кафедри НАНГУ та офіцерами кафедри вогневої підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ.

Мета заняття – вдосконалити знання стосовно нового зразка снайперської гвинтівки та підвищення методичних та практичних навичок під час роботи з нею. Заняття проводилося в два етапи –  теоретичний і практичний. Офіцери кафедри розглянули питання призначення, будови, бойових властивостей, комплекту постачання снайперських гвинтівок та їх прицілів. Вони детально ознайомилися з сіткою прицілів зброї, особливостями, специфікою обслуговування снайперських гвинтівок та обговорили вправи навчальних стрільб, які будуть проводитися з курсантами.

Під час практичної частини викладачі проводили перевірку бою гвинтівки та приводили її до нормального бою. Після чого кожен офіцер виконував вправу навчальних стрільб.