У рамках святкування 25-ї річниці створення Сумської філії Харківського національного університету  внутрішніх справ викладачами іноземної мови кафедри гуманітарних дисциплін був проведений квест іноземною мовою серед студентів 1 курсу на тему «Discovering and Investigating». Мета заходу – розвинення навичок усного мовлення студентів іноземною мовою, закріплення раніше вивченої професійної лексики. Захід мав досить цікавий та інтерактивний формат, в якому кожен з учасників міг відчути себе і слідчим, і свідком та мав можливість висловити й аргументувати свою думку. Всі студенти отримали задоволення від проведеного заходу та виявили бажання й надалі продовжувати брати участь в інтерактивних формах заходів іноземною мовою.

Сумська філія ХНУВС