Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Перцева та курсант факультету № 2 Дмитро Шапка відвідали навчальні заклади м. Зміїв – загальноосвітню школу № 2 імені І. Волка та ліцей № 1 імені З. Слюсаренка – для проведення профорієнтаційної роботи. Представники факультету провели для учнів 10–11-х класів бесіду на тему «Вступ на навчання до ХНУВС», під час якої ознайомили молодь зі спеціальностями, умовами навчання, матеріально-технічною базою університету, правилами прийому, організацією побуту та дозвілля курсантів і студентів. Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання та із зацікавленням послухали інформацію про курсантський побут, дозвілля та переваги майбутньої професії з перших уст. Необхідними й корисними для майбутніх абітурієнтів стали інформативні матеріали, які вони отримали під час зустрічі.