Голові Наглядової ради Харківського національного університету внутрішніх справ Ірині Єфремовій присвоєно звання «Почесний громадянин Харківської області». Відповідне рішення ухвалено депутатами Харківської обласної ради під час сесії.

Ірина Єфремова – кандидат юридичних наук, протягом багатьох років працювала на Харківщині, зокрема, займала посаду глави Печенізької райдержадміністрації, була депутатом обласної ради. У 2014 році була обрана народним депутатом, сьогодні є членом Центральної виборчої комісії.

Як зазначається в рішенні сесії, почесне звання присвоєно за вагомий особистий внесок у розвиток Харківської області, збільшення її авторитету на державній та міжнародній арені.

Колектив університету вітає Ірину Олексіївну з почесним званням, бажає подальших успіхів та здобутків на благо Українського народу.