Для сприяння професійному самовизначенню молоді відбулася зустріч викладачів кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Аліни Чорної та Ірини Сядристої зі старшокласниками Барвінківської загальноосвітньої школи.

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який робить людина в юному віці. Представниці університету розповіли молоді про порядок подання документів на навчання за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Правоохоронна діяльність», «Кібербезпека», «Психологія» та ознайомили з особливостями навчання на факультеті № 6. Учні із зацікавленням переглянули відеофільм про університет та отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.