У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося  урочисте відкриття змагань на першість університету з баскетболу. У спортивному заході взяли участь команди курсантів і студентів вишу від факультетів університету, а також учні Ліцею «Правоохоронець».

Змагання  відкрив перший проректор університету Сергій Бортник, який підкреслив важливість спорту в житті сучасної людини, особливо молоді, яка навчається в університеті й обрала професію правоохоронця. Належна  фізична підготовка є необхідною складовою підготовки до служби в Національній поліції.

У складі кожної команди – до 10 гравців. За результатами змагань буде визначено найкращих спортсменів, які увійдуть до складу збірної команди університету для участі у студентській баскетбольній лізі.