На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ  надійшов лист від директора Державної установи «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева Національної академії медичних наук України» Валерія Бойка з проханням допомогти забезпечити препаратами крові хворих дітей. Як зазначено у листі, 20 дітей із вродженими вадами серця, більшість з яких є дітьми-сиротами та дітьми із малозабезпечених сімей, найближчим часом мають бути прооперовані.

Курсанти університету відгукнулися на прохання про допомогу. 37 чоловік здали кров для потреб дитячого відділення інституту. 14 з них навчаються у навчально-науковому інституті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції: Коваль М.О., Ковтун І. І.,  Гончаров Д. В., Іванюк М. С., Жахов С. В., Ганьшин В. О., Токар О. О., Гурець Д. О., Байдаков В. С., Єременко С. Ю.,  Бобровицький В. І., Прудкий Т. Ю., Ахременко А. О.,  Арестов Д. О..

Вісім навчаються на факультеті підготовки фахівців для підрозділів слідства: Воротинцев Д. О., Гончаров Р. Р., Готвянський О. Р., Мацуєв О. Ю., Крячко Є. О., Іващенко О. О., Алексеєнко Д. Ю., Дяченко А. С..

Шість навчаються на факультеті з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей: Іваненко В. С., Губська А. О., Шавструк І. С., Микичур А. А., Тоткал П. В., Хороших А. Ю..

Дев’ять  навчаються на факультеті підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми: Бібик А. О., Журій О. В., Майстренко А. О., Іванов А. І., Базака О. А., Домарацький В. М., Шматько А. А., Галай В. В., Никоноров В. С..

Своїм вчинком курсанти продемонстрували високу суспільну активність, відповідальність та небайдужість до потреб співгромадян.