Вийшов друком практичний посібник «Доступ до правосуддя в галузі охорони довкілля», авторами якого є колектив науковців серед яких і кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло.

У посібнику вперше подано систематизований виклад правового регулювання доступу до правосуддя в галузі охорони довкілля. Обґрунтовано основні засади, викладено систему міжнародних та національних правових норм, що регулюють ці правовідносини. Висвітлено практичні аспекти доступу до правосуддя в цій царині. Видання містить приклади судових справ та зразки процесуальних документів, а також необхідні нормативні акти для правозастосування.

Посібник призначений для правоохоронців, природоохоронців, членів громадських організацій, студентів, магістрантів, аспірантів, викладачів вишів усіх спеціальностей та всіх, кого цікавить ця проблематика.

Видання здійснено за фінансової підтримки Фонду демократії Організації Об’єднаних Націй.