У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Чемпіонат з настільного тенісу на першість університету. У змаганнях взяли участь п’ять команд, які представляли інститут та факультети навчального закладу.

За результатами змагань переможцем стала команда факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей, на ІІ місці – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, на ІІІ місці – студентська команда факультету права та масових комунікацій. IV та V місце посіли команди навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції та команда факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми відповідно.

Усі учасники змагань отримали дипломи, а команда-переможниця – перехідний Кубок.