Допомагати людям, які того потребують, – висока й шляхетна місія, що здійснюється за покликом душі та серця. Під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із коронавірусом, волонтерський рух продовжує підтримувати кожного, хто цього найбільше потребує. Курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ є активними учасниками багатьох благодійних акцій та волонтерських заходів, і сьогодні вони допомагають малозабезпеченим верствам населення – ветеранам війни та органів внутрішніх справ, людям похилого віку, хворим, самотнім.

Як наголосив ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, Урядом та Президентом напрацьовано низку заходів, які допоможуть малозабезпеченим громадянам пережити цей непростий час, але багато чого залежить саме від кожного з нас. Що заважає нам, українцям, піклуватися одне про одного? Сходити до найближчої крамниці чи аптеки, купити продукти харчування або придбати ліки для літньої людини? Не важко! Турботливе ставлення й просте тепле слово допоможуть пережити цей скрутний період і головне – не втратити надії у найцінніше, що є в кожного з нас, – щирість, людяність і милосердя.