Курсанти, студенти та слухачі магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ, які за умов карантину навчаються дистанційно, або  проходять практику чи стажування за місцем проходження майбутньої служби, долучилися до волонтерського руху, надаючи допомогу найбільш уразливим верствам населення. Понад 60 населених пунктів областей України охоплені волонтерським десантом.

Щодня представники вишу надають посильну допомогу тим, хто її найбільше потребує. Частіше за все просять купити та принести продукти, необхідні ліки, допомогти по господарству - прибратися у дворі чи скопати земельну ділянку. Також курсанти проводять роз’яснювальну роботу серед населення: як слід поводитися під час пандемії та дотримуватися правил особистої гігієни. Уважне ставлення одне до одного ніколи не буває зайвим, а добре слово й підтримка завжди на вагу золота.