Для 183 слухачів Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся персональний розподіл на службу до територіальних підрозділів Національної поліції, який, за умов карантину, проходить дистанційно. Слухачі працюватимуть дільничними офіцерами поліції сектору превенції, інспекторами сектору превенції та патрульними поліцейськими й матимуть можливість здобувати подальшу освіту заочно. Юнаки та дівчата нестимуть службу в тринадцяти областях України – Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській.
У розподілі взяли участь ректор університету полковник поліції Дмитро Швець – заступник голови комісії, члени комісії: перший проректор вишу підполковник поліції Сергій Бортник, проректори Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, Леонід Могілевський, заступник начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області – начальник відділу комплектування підполковник поліції Андрій Матвієнко, начальник відділу кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Харківській області майор поліції Артем Ромчук, начальник відділу кадрового забезпечення ХНУВС підполковник поліції Вадим Безусий, заступник декана факультету №5 майор поліції Віктор Василенко – секретар комісії.
Як зазначив ректор університету Дмитро Швець, для вишу важливо підготувати не просто фахівців, а поліцейських з найвищою мотивацією – служити народу України.