Графік роботи гуртків

Харківського національного університету внутрішніх справ

1. Хореографічний гурток              Вівторок – 15:30                    Актова зала (корпус 1/1

Четвер – 15:30                      адміністративна частина)

Субота – 12:30

2. Вокальний гурток                      Субота – 12:30                      Актова зала (корпус 1/1

адміністративна частина)

3. Оркестр                                     Вівторок – 14:30                   Каб. 15 (адміністративно-

Четвер – 14:30                      побутовий корпус 1/6)

4. Художній гурток                          Середа – 15:00                     Каб. 214 (корпус 1/1

адміністративна частина)

5. Літературна студія                       Середа – 15:00                      Актова зала (корпус 1/1

адміністративна частина)

6. Гурток декоративно-                   П’ятниця – 15:00                     Актова зала (корпус 1/1

прикладного мистецтва                                                                 адміністративна частина)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ на постійній основі відділом соціально-гуманітарної роботи організовуються екскурсії визначними місцями Харкова, відвідування театрів, музеїв та інших культурно-просвітницьких закладів.

Усі бажаючі взяти участь у даних заходах можуть звертатись до відділу соціально-гуманітарної роботи каб.  215 (корпус 1/1 адміністративної частини), тел. 73-98-195

Начальник відділу

соціально-гуманітарної роботи

майор міліції                                                                                                                      Н.В. Машніцька