Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Василько пройшла онлайн-курс «Економіка для всіх» Національного університету «Києво-Могилянська Академія» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus та успішно його закінчила. Заняття проводив викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко.

Курс «Економіка для всіх» дала можливість сформувати новий погляд на економічний світ, в якому ми живемо. Під час курсу розглядалися, зокрема, питання, пов’язані з економічною політикою органів влади, а також явища, з якими ми стикаємося майже щодня – курс гривні, податки, процентні ставки та розвиток бізнесу в Україні. Розглянуто було також сучасний стан речей, тенденції розбудови економіки майбутнього. Протягом курсу відбулося шість тематичних відеолекцій, присвячених питанням бюджету, цін, природі державної та приватної власності, витокам інфляції. Більш загальною та світоглядною стала лекція запрошеного гостя PhD Лозаннського університету, професора фінансів Євгена Пенцака про еволюцію економічних ідей.

Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних курсів, що викладаються кафедрою.