Курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, у тому числі Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу, взяли участь у триденному воркшопі на тему «Права людини».

Саер Аммар, радник з питань верховенства права Регіонального представництва КМЄС у м. Харкові, ознайомив здобувачів вищої освіти з основними правами людини, звернув увагу на міжнародні та регіональні документи у галузі прав людини. Крім того, було наголошено, що Україна є членом Ради Європи та учасницею Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Протягом трьох днів розглядалися питання дотримання прав людини, заборони дискримінації у правоохоронній діяльності, права людини під час розслідування, чому стандарти прав людини можливо застосовувати у поліцейській діяльності, права людини у надзвичайних ситуаціях, вплив коронавірусу на окремі соціальні групи тощо.

Здобувачі вищої освіти активно брали участь в обговореннях, висловлювали свої думки, відповідали на запитання лектора.

По завершенню усі учасники отримали сертифікати про участь від Консультативної місії Європейського Союзу.