Викладачі циклової комісії української та іноземної мов  Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Наталія Коверсун та Оксана Савченко взяли участь у вебінарі «Ефективні кейси педагогічної майстерності в умовах онлайн-освіти», який був проведений Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.

Модератор і спікери семінару акцентували увагу викладацької спільноти на питаннях підвищення рівня професійної, інклюзивної, емоційно-етичної, громадянської компетентностей педагогічних працівників закладу освіти в контексті реалізації державної освітньої політики з урахуванням принципів андрагогіки. У рамках семінару  викладачі пройшли підвищення кваліфікації та набули унікального досвіду щодо застосування нових знань у навчально-виховному процесі, зокрема під час дистанційного навчання.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС