Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує наукову діяльність в умовах карантину за допомогою сучасних технологій дистанційних форм комунікацій. Старші викладачі кафедри Наталія Краснова та Галина Сорокіна взяли участь на платформі Zoom у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Наукові досягнення сучасного суспільства», яка відбулася у м. Ліверпуль, Англія.

Науковці з багатьох країн висвітлювали різні педагогічні аспекти, ділилися досвідом та методиками викладання, психологічними та педагогічними досягненнями, розглядали засоби використання новітніх технологій під час проведення занять, засоби контролю та перевірки домашніх завдань й виконували онлайн-завдання, запропоновані провідними фахівцями в галузі педагогіки.