21 травня поточного року о 13.00 відбудеться засідання Харківського прес-клубу на тему «Довіра до поліції: міжнародні стандарти та українські реалії».

Як і для чого вимірюється довіра до правоохоронних органів, який рівень довіри до поліції на даний час, які проблеми непокоять мешканців Харківщини, як саме реалізується міжвідомче та міжнародне співробітництво у вирішенні ключових безпекових проблем на території Харківської області, яким чином міжнародні стандарти правоохоронної діяльності втілюються в Українські реалії – розповідатимуть спікери:

- Роберт Жулкєвські – Голова Представництва Консультативної місії Європейського Союзу у Харкові;

- Владислава Ірінєєва – Менеджер Проекту Стратегія Публічної Безпеки у Представництві Консультативної місії Європейського Союзу у Харкові;

- Олексій Сердюк – заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат соціологічних наук, доцент, керівник дослідження «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів».

Довідково: Щорічне моніторингове дослідження «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів» є міжвідомчим регіональним проектом, який реалізується Харківським національним університетом внутрішніх справ на регулярній основі з 2013 року спільно із Соціологічною асоціацією України та Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС) у рамках регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області. Це дослідження включено до Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації стратегії розвитку Харківської області на 2021 – 2027 роки.

Опитувальник за посиланням: survey.univd.edu.ua/index.php/448549