Викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Краснова та Ганна Бабак за допомогою сучасних технологій дистанційного спілкування (на платформі Скайп) в умовах карантину взяли участь у вебінарі-тренінгу англійською мовою «Bringing the world to the classroom and the classroom to life», який був проведений провідним фахівцем у галузі викладання іноземних мов ELT Consultant Linguistic ILC Діаною Головань за підтримкою National Geographic Learning.

Вебінар був присвячений сучасним методикам та технікам викладання іноземної мови. Розглядалися нові підручники та інтернет-платформи, що використовуються викладачами різних країн для проведення яскравих, інформативних та цікавих занять з іноземних мов. Під час вебінару викладачі виконували різні творчі завдання, проходили тестування та ділилися досвідом у викладанні іноземних мов.