У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулося онлайн-засідання наукового гуртка «Курс ІТ Essentials», присвячене Дню науки в Україні. У засіданні взяли участь керівник гуртка викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Кирило Котляров та члени наукового гуртка Валерій Чепурний, Олексій  Майгур, Марина Зайчук, Владислав Самойленко, Віталій Покутній.

Засідання було присвячене питанням застосування набутих знань з курсів Мережної академії CISCO здобувачами освіти в науково-дослідній роботі.

У травні сертифікати за пройдені курси в академії CISCO отримали:

• Владислав Самойленко – «CPP Essentials (Основи програмування на C++)»;
  • Марина Зайчук та Віталій Покутній – «Introduction to Cybersecurity (Вступ до Кібербезпеки)».

За результатами обговорення ухвалили тематику тез доповідей членів гуртка та підвели підсумки  роботи за 2019–2020 навчальний рік.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС