Керівник Центру Українсько-Польського розвитку Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри кримінального права та кримінології Микола Пахнін взяв участь у найбільшій науковій онлайн-платформі вищих навчальних закладів Східної Європи, яку організував факультет журналістики і політичних наук Університету імені Адама Міцкевича в Познані. Він став не лише учасником, але й модератором одразу трьох із дев'ятнадцяти наукових секцій: «Зміна людських комунікацій після глобальної пандемії», «Трансформаційні процеси в суспільстві, викликані пандемією», «Вплив пандемії в геополітичному аспекті». Микола Пахнін зазначив: «Це дійсно масштабний науковий проєкт, в якому бере участь понад сто тридцять науковців і дослідників із сорока двох наукових шкіл з усього світу, і дуже важливо, що на цьому заході був представлений і наш університет. Це вкотре підтверджує наш невпинний поступ і зміцнення гідних позицій в глобальному науковому просторі».