До Дня захисту дітей Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та Харківською обласною державною адміністрацією проводять Відкриту Інтернет-олімпіаду з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України.

І тур з онлайн-тестування рівня знань учасників Олімпіади пройде 28 травня 2020 року. Під час ІІ туру олімпіади, який буде проходити 1 червня 2020 року, десять кращих учасників І туру будуть виконувати практичні завдання з використанням засобів комп’ютерної техніки.

Метою проведення олімпіади є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

Переможці І та ІІ турів олімпіади отримають призи від Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Десять переможців І туру отримають рюкзаки для ноутбуку, пауербанки 14000 mAh-2264, участь у вебінарі з питань інформаційної безпеки.

П’ять переможців ІІ туру олімпіади отримають: за І місце – бездротову Bluetooth портативну вологозахищену акустичну колонку-пауербанк та бездротові Bluetooth накладні навушники; за ІІ місце (два переможці) – смартгодинники; за ІІІ місце (два переможці) – бездротові Bluetooth навушники.

З Положенням про проведення Відкритої Інтернет-олімпіади Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України можна ознайомитися за посиланням: http://www.univd.edu.ua/uk/dir/1970/olimpiada

Підставою для участі в олімпіаді є анкета-заявка учасника, яку необхідно заповнити в електронному вигляді до 23 год. 00 хв. 26 травня 2020 року за посиланням: https://tinyurl.com/y7fn4ane

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до секретаря олімпіади старшого викладача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ Олексія Михайловича Рвачова, тел. (057) 7398-411 або +38-067-5785180.

Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти України до участі в олімпіаді «Юний кіберерудит».