"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

До Дня захисту дітей Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та Харківською обласною державною адміністрацією проводять Відкриту Інтернет-олімпіаду з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України.

І тур з онлайн-тестування рівня знань учасників Олімпіади пройде 28 травня 2020 року. Під час ІІ туру олімпіади, який буде проходити 1 червня 2020 року, десять кращих учасників І туру будуть виконувати практичні завдання з використанням засобів комп’ютерної техніки.

Метою проведення олімпіади є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

Переможці І та ІІ турів олімпіади отримають призи від Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Десять переможців І туру отримають рюкзаки для ноутбуку, пауербанки 14000 mAh-2264, участь у вебінарі з питань інформаційної безпеки.

П’ять переможців ІІ туру олімпіади отримають: за І місце – бездротову Bluetooth портативну вологозахищену акустичну колонку-пауербанк та бездротові Bluetooth накладні навушники; за ІІ місце (два переможці) – смартгодинники; за ІІІ місце (два переможці) – бездротові Bluetooth навушники.

З Положенням про проведення Відкритої Інтернет-олімпіади Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України можна ознайомитися за посиланням: http://www.univd.edu.ua/uk/dir/1970/olimpiada

Підставою для участі в олімпіаді є анкета-заявка учасника, яку необхідно заповнити в електронному вигляді до 23 год. 00 хв. 26 травня 2020 року за посиланням: https://tinyurl.com/y7fn4ane

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до секретаря олімпіади старшого викладача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ Олексія Михайловича Рвачова, тел. (057) 7398-411 або +38-067-5785180.

Запрошуємо випускників закладів загальної середньої освіти України до участі в олімпіаді «Юний кіберерудит».