У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС проведено онлайн-засідання наукового гуртка «Прикладна інформатика» циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики.

Керівник гуртка Світлана Грибанова та члени наукового гуртка у форматі дистанційного диспуту розглянули питання щодо практики тестового оцінювання знань з використанням форм наявного браузеру. Членам гуртка запропоновано використовувати цю тематику в науково-дослідних роботах. Керівник гуртка підкреслила важливість та перспективи наукової складової в освітньому процесі для здобувачів освіти й акцентувала увагу на дотриманні академічної доброчесності в роботах освітнього та наукового спрямування.

За результатами обговорення було ухвалено тематику тез доповідей членів гуртка та підбито підсумки роботи за 2019–2020 н.р..

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС