Розпочався захист матеріалів стажування на посаді курсантами випускного курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ. Викладачі кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 дистанційно в режимі відеоконференції спілкуються з майбутніми оперативниками та знайомляться з наданими напередодні матеріалами їх стажування.
У цьому навчальному році, у період з 24 лютого по 31 травня 2020 року, стажування в секторах та відділах кримінальної поліції головних управлінь Національної поліції проходили 128 курсантів факультету, переважна більшість з яких продовжить службу в комплектуючих підрозділах Національної поліції в областях України та складатимуть ЗНО для вступу до магістратури ХНУВС за спеціальністю 081 «Право».