Студентки першого курсу факультету № 6 Дарина Омеляненко та Діана Сидоренко взяли участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Модернізація та сучасні українські та світові наукові дослідження» (м. Львів), яка проходила в дистанційній формі.

Науково-дослідницька робота Дарини Омеляненко та Діани Сидоренко проводилась у рамках діяльності наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, науковий керівник – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Михайло Овчинников.

За результатами роботи міжнародного молодіжного форуму Дарина Омеляненко та Діана Сидоренко отримали сертифікати учасників. Тези доповідей, підготовлених та представлених ними на конференції, увійшли до збірника матеріалів цього наукового заходу.