10–12 червня 2020 року для здобувачів вищої освіти та працівників Харківського національного університету внутрішніх справ буде проведений триденний онлайн-семінар від Регіонального представництва КМЄС у Харкові на тему «Права людини та опитування вразливих груп під час розслідувань». Після його закінчення учасники отримають відповідні сертифікати. Семінар проходитиме англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Програма семінару:

• день 1. «Захист прав людини вразливих груп осіб». Спікер Саер Аммар, Радник з питань верховенства права (Регіональне представництво КМЄС у Харкові);
  • день 2. «Психологічні аспекти взаємодії поліції з дітьми, які стали свідками або постраждали від злочину». Спікер – Кріста Гранрот, Радник з кримінальних розслідувань (Регіональне представництво КМЄС у Харкові);
  • день 3. «Опитування під час розслідувань дітей, які стали свідками або постраждали від злочинів». Спікер Кріста Гранрот, Радник з кримінальних розслідувань (Регіональне представництво КМЄС у Харкові).

Реєстрація за посиланням:

Після реєстрації на електронні адреси учасників буде надісланий лист-запрошення з посиланням на вебінар.

У разі виникнення запитань, звертайтеся на електронну пошту [email protected].