До Всеукраїнського Дня бібліотек вже стала традиційною зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ з курсантами і колективом бібліотеки для розмови про Книгу. Зустріч відбулася біля книжково-ілюстративної експозиції «Раритетні видання з бібліотечних фондів ХНУВС». Першокурсники факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства з цікавістю слухали промову проректора університету, доктора юридичних наук Олександра Головка про роль книги, знань, інформації в освіті та навчанні людини. Наприкінці зустрічі Олександр Головко ще раз привітав колектив бібліотеки з професійним святом і подарував різноманітні книжкові видання, які користуватимуться попитом серед усіх користувачів бібліотеки.