Бібліотечний тиждень у Харківському національному університеті внутрішніх справ, присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек, був насичений різними заходами та подіями. Окрім вітань із професійним святом, бібліотека також отримала і подарунки, найбільший з яких – колекція літератури від  факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства. Понад 200 примірників сучасної наукової та навчальної літератури передали до бібліотечних фондів начальник факультету,  доктор юридичних наук Олександр Музичук та його заступник з навчально-методичної роботи, кандидат юридичних наук Артем Голубов. Нова література є цінним поповненням бібліотечних фондів і стане корисною викладачам, курсантам і студентам навчального закладу.