Науково-педагогічні працівники кафедри українознавства факультету № 2: завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Ігор Чорний та доцентка кафедри, кандидатка філологічних наук, доцентка Вікторія Перцева дистанційно взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Тоталітаризм як система знищення національної пам’яті», яка відбулась на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Програма конференції вражала широким колом дискусії, що охоплює українознавчі студії з мови, історії ікультури.
Гідне подиву стало академічне представництво учасників конференції з науково-дослідних установ та провідних університетів України і Європи: Інституту народознавства НАН України (м. Львів), Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАНУкраїни (м. Львів), Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України (м. Київ),Національного музею Голодомору-геноциду тощо. Останнє вказує на значущістьокресленої проблематики конференції і заслуговує на схвалення. Географія учасників охоплює різнорідні регіони України, а це понад 27 міст: Київ, Харків, Одеса,Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Черкаси, Маріуполь, Дрогобич, Івано-Франківськ,Тернопіль, Луцьк, Умань, Переяслав-Хмельницький, Кам’янець-Подільський та ін.
Професор Ігор Чорний оприлюднив свою доповідь «Античний інтертекст у романі Марека Краєвського «Ріки Аїда», а доцентка Вікторія Перцева виступила з доповіддю «Держзамовлення як принцип існування художньої культури соціалістичного тоталітаризму».