Викладачка циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник взяла дистанційно участь у вебінарі на тему «Медійна грамотність в освітньому процесі ЗЗСО».

Вебінар був проведений Ніною Скочко – філологинею, редакторкою освітніх видань, авторкою та розробницею навчальних планів інтегрованого курсу «Спілкування і мислення» школи Think Global.

Під час прямого формату вебінару спікерка ознайомила педагогічних працівників з медійною грамотністю, з контентом, вправами, ресурсами та формами роботи; надала практичні поради щодо викладаня медійної грамотності у закладах вищої освіти та інтегрування медіаграмотності у дисципліни, що вивчають здобувачі освіти. Набуті знання будуть застосовані в освітньому  процесі коледжу.

Кременчуцький льотний коледж