З 18 травня по 21 червня поточного року проходять Всеукраїнські змагання онлайн серед військовослужбовців та службовців Національної гвардії України, ветеранів внутрішніх військ МВС та Національної гвардії України, а також членів їх сімей «Гвардійський комплекс». Такі змагання проводяться уперше, пропагуючи спорт та здоровий спосіб життя. Змагання не мають вікових обмежень. Учасників розбито на дев’ять вікових груп у чотирьох категоріях: діти, юніори, дорослі й ветерани. Долучився до змагань і професор кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, керівник університетської збірної команди з гирьового спорту Андрій Забора.

Щоб стати учасником змагань необхідно записати відео, на якому протягом п’яти хвилин потрібно виконати п’ять вправ по одній хвилині на кожну: присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, положення упору лежачи з упору сидячи, стрибки вправо та вліво. Відпочинок протягом виконання вправ комплексу довільний і не обмежений та проводиться за рахунок часу, відведеного на виконання кожної вправи. Перемагає той, хто зробить найбільшу кількість разів кожної вправи протягом хвилини. Особистий результат Андрія Володимировича, який виступає у восьмій віковій групі (51–55 років) четвертої категорії «ветерани», – 300 повторень за п’ять хвилин. Результати змагань стануть відомі 21 червня. Тож, вболіваємо за нашого колегу, викладача і бажаємо обов’язково стати переможцем!