З 2008 року Харківський національний університет внутрішніх співпрацює з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, тобто працівники університету залучаються в якості уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти на пунктах тестування у м. Харкові та Харківській області.

У цьому році, відповідно до договору про співробітництво, до виконання функцій уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти залучено 45 працівників університету, які з 25 червня 2020 року забезпечують проведення зовнішнього незалежного оцінювання на пунктах тестування міста Харкова з предметів: математика, українська мова та література, англійська мова, історія України та єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу до магістратури.