Т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Чумак, який увійшов до складу ради молодих вчених при Харківський обласній державній адміністрації, взяв участь у першому її засіданні. Захід пройшов на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Затверджено було персональний склад ради молодих вчених, обрано голову, першого заступника, заступника та секретаря. За результатами таємного голосування головою ради стала завідувач кафедри маркетингу та медіакомунікацій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка доктор економічних наук, професор Олександра Мандич, першим заступником – т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак.