Доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Катерина Маннапова дистанційно підвищила кваліфікацію на курсі «Інноваційна методика творчо-пізнавальної діяльності особистості: Rory’s Story Cubes», організованому освітньою платформою «Всеосвіта».

Заняття складалися з лекцій, практичних занять і тестів. Мета програми курсу – розвиток готовності педагогів до інноваційної діяльності і вдосконалення їхньої професійно-педагогічної компетентності засобами опанування освітньої інтегрованої ігрової методики кубики історій «Rory’s Story Cubes» – для розвитку творчо-пізнавальної діяльності особистості, розвитку ключових компетентностей і життєвих навичок, а також актуалізувати концептуальні засади психолого-фасилітативної компетентності педагога з метою налагодження ефективних гнучких комунікацій з учасниками освітнього процесу.