"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда став фіналістом всесвітнього конкурсу есе від The German Diplomat (Велика Британія) на тему ролі Німеччини в країні (будь-якій країні світу), НУО чи міжнародній організації.

Для цьогорічного конкурсу студентських нарисів організатори отримали величезну кількість есе від студентів з усього світу. Для фіналу було відібрано 33 есе з 18 різних країн п’яти континентів. Їх автори – студенти, які навчаються у 20 різних університетах, у тому числі в Оксфордському, Сент-Ендрюському університетах (Велика Британія), університеті Осло (Норвегія), інших університетах світу. Роботи фіналістів опубліковані на сайті The German Diplomat за посиланням: https://germandiplomat.com/student-essay-competition/

Для своєї роботи Віталій Найда обрав тему «Як Фонд Конрада Аденауера допомагає у розвитку української молоді», спираючись на власний досвід участі у стипендіальній програмі цього фонду. Незалежне журі, що складається з редакторів The German Diplomat, оцінюватиме есе, враховуючи їх оригінальність та якість виконання. Буде врахована й кількість людей, які прочитають і підтримають есе у будь-який спосіб до 25 липня. Цього дня будуть оголошені переможці. Автори трьох робіт, які визнають найкращими, отримають грошові призи.

Щоб підтримати  роботу курсанта Віталія Найди, необхідно перейти за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100017313737325 і поставити вподобання.

ВЗГ ХНУВС