Викладачка циклової комісії української та іноземної мов Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Іванченко взяла дистанційно участь у вебінарах на теми «Як створити віртуальний офіс класу за допомогою сервісу Bitmoji та презентацій Google», «Навички ХХІ століття: розвивати не можна відмовитися».

Вебінари було проведено Маргаритою Калюжною – учителем англійської мови, експертом Майкрософт та Ігорем Андрієнковим – заступником директора з навчально-виховної роботи, вчителем англійської мови КЗ «Новомиколаївський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області». Під час вебінарів учасниця дізналася про переваги роботи з віртуальним офісом класу, про його створення за допомогою сервісу Bitmoji і презентацій Google та про навички, які знадобляться учасникам освітнього процесу для того, щоб бути успішними у ХХІ столітті.

Набуті знання будуть застосовані в навчальному, науковому та виховному процесах коледжу.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС