"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ з дотриманням усіх санітарних норм в умовах карантину. На початку засідання було відзначено працівників, курсантів і студентів вишу за наукові та професійні здобутки.

Науковий ступінь доктора психологічних наук за спеціальністю «Юридична психологія» присуджено професору кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Мілорадовій Наталії Едуардівні.

Дипломом за І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» нагороджено студентку 1 курсу факультету № 6 Деревицьку Юлію Костянтинівну.

Сертифікат за І місце у всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу есе «Дивимось у майбутнє: спільні цінності, спільні мрії» отримав курсант 4 курсу факультету № 1 Найда Віталій Олегович. Також йому було вручено  диплом ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя у номінації «Літературна творчість».

Диплом ІІІ ступеня отримала учасник Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у номінації «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» курсант 3 курсу факультету № 1 Расторгуєва Наталія Олегівна.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено наукового керівника призера Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у номінації «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; філософія права» професора кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Загуменну Юлію Олександрівну.

Дипломом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з охорони праці відзначено студентку факультету № 6 Циркулєнко Анну Миколаївну.

Грамотою Харківського національного автомобільно-дорожнього університету нагороджено доцента кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Власенка Ігоря Володимировича за підготовку переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з охорони праці.

Ректор університету Дмитро Швець привітав нагороджених, побажав їм нових успіхів і досягнень.

ВЗГ ХНУВС