"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук в онлайн-режимі взяла участь у циклі вебінарів, що проходили у рамках щорічного міжнародного наукового заходу «Фестиваль Ідей – 2020». Панельні дискусії були представлені актуальними темами: «Стійкість і управління внутрішнім станом у сфері соціальних змін», «Дистанційна освіта в Україні: право на помилку», «Роль міжнародних організацій і альянсів із забезпечення безпеки у збереженні миру та вирішенні конфліктів», «Світова лихоманка: долаємо кризу разом», «Гендерна рівність у світі після пандемії коронавірусу».

Спікерами заходу виступили відомі лідери з різних сфер і країн, зокрема: радник т.в.о. міністра освіти і науки України з інновацій і горизонтальних зв’язків в освіті, кандидат технічних наук Олександр Елькін; заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, співзасновник програми дистанційного навчання «Osvita-online», народний депутат України Сергій Колебошин; колишня виконуюча обов'язки міністерки освіти та науки України, кандидат політичних наук Любомира Мандзій; екс-міністерка фінансів, голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ Наталя Яресько; засновниця «Новопечерської школи», громадської спілки «Освіторія», національної премії Global Teacher Prize Ukraine та низки інших проєктів у сфері освіти та імпакт-інвестування Зоя Литвин; шведсько-американський економіст і дипломат Андерс Ослунд. У фокусі жвавої дискусії опинилися такі питання: Які перспективи у дистанційної освіти в Україні і як на них вплинув досвід карантину? Коронавірус і ринок праці: що чекає на українську економіку? Як Україні подолати кризу культури і культуру кризи?

Представлений на заході «Фестиваль Ідей 2020» презентаційний матеріал буде використаний у науковій діяльності та в освітньому процесі ХНУВС. 

 

ВЗГ ХНУВС