Доцентка кафедри соціології та психології Яна Пономаренко взяла участь в онлайн-інтенсиві «МАК: покрокова інструкція до застосування» від Інституту практичної психології Ольги Гаркавець.

Програма інтенсивну, розрахована на п’ять днів, розкрила основні принципи роботи МАК та особливості їх використання у практичній діяльності. Розглядалися питання: Як познайомитися з клієнтом, налагодити контакт і розташувати до роботи; Як проводити діагностику, формувати запит клієнта і працювати з психологічними захистами; Як провести глибоку роботу і змінити досвід клієнта за допомогою корекційних методик; Як допомогти клієнту прожити і прийняти інсайти, отримані на сесії; Як побудувати процес завершення роботи з клієнтом і планування майбутнього за допомогою МАК?

Отриманий практичний досвід дозволить упевнено використовувати психологічний інструмент у науково-педагогічній та професійній діяльності.