Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Педагогічні інновації та інструменти. Техніки для особистого та психологічного розвитку», яка відбулася за сприяння Міністерства освіти і науки України та під керівництвом Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Тема доповіді Ірини Казанчук – «Організаційно-правове забезпечення «діджиталізації» в сучасному освітньому процесі закладів вищої освіти України». У конференції взяли участь політичні діячі, освітяни, науковці та практики з різних країн світу.

У рамках конференції Ірина Казанчук дистанційно взяла участь у низці тренінгів з міжнародним представництвом, під час яких отримала практичні й теоретичні знання за темами «Обґрунтування педагогічної інноватики в інформаційному суспільстві», «Методи інтерактивного навчання», «Психологічні аспекти особистісно-професійного зростання», «Дистанційна освіта. Організація та супровід», успішно склала тестування та отримала сертифікати про підвищення кваліфікації для педагогічних працівників та керівників закладів вищої освіти.