Декан факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова і доцент кафедри цивільного права та процесу Елла Вакулович взяли участь у циклі вебінарів, присвячених проєктному підходу та грантовому фінансуванню в діяльності сучасних закладів освіти. Онлайн-курси були організовані та проведені Центральною Європейською Академію Навчань та Сертифікації України спільно з Університетом Суспільних Наук (Польща).

Під час вебінарів висвітлювались питання щодо можливостей фінансування проєктів у галузі освіти, були представлені методики створення структурованого документу партнерського проєкту та проаналізовані загальні підходи щодо створення проєктної заявки.

Після завершення курсу учасники отримали сертифікати, що підтверджують підвищення кваліфікації в сфері проєктного підходу та організації міжсекторної/міжнародної співпраці.