Харківський гарнізон поліції, до складу якого входить і Харківський національний університет внутрішніх справ, з професійним святом привітали та відзначили кращих поліцейських нагородами керівники органів державної влади, місцевого самоврядування, силових структур.

Поліцейський виш представляли ректор Дмитро Швець, проректор Анатолій Клочко та професор Сергій Гусаров.

Звертаючись до присутніх, ректор університету зазначив: «За ці роки зроблено дуже багато. І я пишаюся, що Харківському національному університету внутрішніх справ випала честь брати активну участь у процесі реформування правоохоронних органів — готувати фахівців нового формату, виховуючи поліцейських, які готові своєю щоденною службою, мужністю, порядністю та професіоналізмом зламати стереотипи, здобути повагу та довіру українського народу». Дмитро Володимирович привітав працівників поліції, пенсіонерів та ветеранів ОВС з професійним святом та вручив подяки і грамоти.