102 випускника Харківського національного університету внутрішніх справ, які отримали дипломи бакалаврів, поповнили лави практичних підрозділів Національної поліції Харківщини. У ГУ НП в Харківській області з молодими офіцерами поліції зустрілися та визначили підрозділи для подальшого проходження служби начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко, начальник Управління кадрового забезпечення Ігор Іванчишин, перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник.

Сергій Миколайович закликав молодих офіцерів поліції відповідально нести службу, постійно підвищувати свій професійний рівень, бути патріотами своєї держави і в роботі завжди керуватися буквою Закону.

Валерій Сокуренко побажав юнакам і дівчатам завжди пам’ятати настанови своїх вчителів, гідно служити та захищати народ України.

Випускники трьох факультетів університету працюватимуть у підрозділах слідства, дізнання, кримінальної поліції, превенції та ін.

ВЗГ ХНУВС за матеріалами

ВК поліції Харківської області