У рамках впровадження проекту Custody records в поліції Харківської області Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України полковник поліції Руслан Горяченко, старший інспектор з ОД цього ж управління капітан поліції Сергій Герасимчук, директор Всеукраїнської благодійної організації «Українська фундація правової допомоги» Микола Сіома, директор громадської організації «Експертний центр прав людини» Віктор Чупров, менеджерка програми «Права людини та правосуддя» МФ «Відродження» Василина Яворська, начальник Департаменту Офісу Генерального прокурора Юрій Бєлоусов.

Як зазначив начальник Управління дотримання прав людини, мета візиту – використання можливостей університету для навчання курсантів та підвищення кваліфікації поліцейських щодо Custody records. Процес впровадження в діяльність Національної поліції України системи обліку всіх дій щодо затриманих Custody records почався з грудня 2017 року. Цей проєкт дасть змогу забезпечити гарантії базових прав затриманих та унеможливити безпідставні звинувачення працівників поліції.

Присутні зустрілися з ректором університету полковником поліції Дмитром Швецем та оглянули матеріально-технічну базу університету. Відвідали навчально-тренувальні полігони – криміналістичний, відділ поліції, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, спеціалізовані навчальні аудиторії, стрілецький комплекс, тактичне містечко, навчально-тренувальний комплекс «Динамо-Арена» та ін.