Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Костянтин Бугайчук, Олена Федосова, Тетяна Малиновська взяли участь у роботі триденного онлайн-семінару «Права людини та опитування вразливих груп під час розслідувань». Семінар проходив англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Перший день був присвячений розгляду проблемних питань захисту прав людини вразливих груп осіб. Спікером виступив Радник з питань верховенства права Регіонального представництво КМЄС у Харкові Саер Аммар. Під час другого дня спікером стала Радник з кримінальних розслідувань Регіонального представництва КМЄС у Харкові Кріста Гранрот, яка розкрила психологічні аспекти взаємодії поліції з дітьми, які стали свідками або постраждали від злочину. У третій день семінару Кріста Гранрот детально висвітлила особливості опитування дітей під час розслідувань, які стали свідками або постраждали від злочинів.

Протягом семінару тривала жвава дискусія між спікерами та учасниками.

За результатами роботи заходу учасники отримали сертифікати Консультативної Місії Європейського Союзу.